Kongremize katılım sağlamak için lütfen formu doldurunuz
* Ad :
* Soyad :
Mesajınız :
* E-Mail Adresiniz :
Telefonunuz :
* Güvenlik Kodu :  
NOT: İşlemin sonucunu giriniz.

Kongre Başkanı Daveti

Değerli Meslektaşlarım,
 
Sizleri Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından ilk kez düzenlenen “Trakya İç Hastalıkları Günleri” toplantısına davet etmekten kıvanç duyuyoruz. 

Toplantıyı planlarken iki önemli hedef belirledik. İlki iç hastalıkları uzmanlarının, aile hekimliği uzmanlarının ve pratisyen hekimlerin günlük pratikte sık karşılaştığı konular hakkında bilgi paylaşımını sağlamak, eğitimleri devam eden araştırma görevlileri ve öğrencilerimizin de yararlanabileceği akademik bir ortam yaratmak, bölgemizde sürekliliği olan bir eğitim platformu oluşturmaktı. Bu amaçla bilimsel programımızı Namık Kemal Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakülteleri İç Hastalıkları Anabilim Dalları öğretim üyelerinin değerli katkılarıyla hazırladık. Konusunda uzman hekimlerin bilgi ve deneyimlerinden en iyi şekilde faydalanacağınızı umuyoruz.
İkinci hedefimiz ise eğitimlerini tamamladıktan sonra yurdumuzun birçok bölgesinde hizmet etmeye devam eden eski mezunlarımızla bir araya gelmek ve iletişimimizi güçlendirmekti. Bu toplantı sayesinde bu hedefimizi de gerçekleştireceğimiz için büyük mutluluk duymaktayız.

Toplantımızı zenginleştirecek olan katılımlarınız ile bizleri onurlandırmanızı diler, 30 Mayıs- 1 Haziran 2014 tarihinde Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızı sunarız.   


Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Sibel Güldiken
Kongre Başkanı
Bu içerik 26.12.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 2780 kez okundu.